Sylwia Pietrzyk

Sylwia_Pietrzyk (1).jpgNazywam się Sylwia Pietrzyk. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku filologia angielska ze specjalnością nauczycielską na Uniwersytecie Warszawskim. Poza językiem angielskim, posiadam uprawnienia do nauczania wiedzy o społeczeństwie.

Tuż po ukończeniu studiów licencjackich podjęłam pracę w prywatnej szkole języka angielskiego, z którą związałam się na lata, a podczas studiów magisterskich podjęłam dodatkowo pracę w przedszkolu jako nauczyciel języka angielskiego. Możliwość przekazywania swojej wiedzy innym w ciekawy sposób zawsze dawała mi wiele satysfakcji. Postępy moich uczniów w nauce języka obcego były również ogromną motywacją dla mnie samej. Nieprzerwalnie dokształcałam się na wielu szkoleniach narodowych i międzynarodowych, m.in. ITEFL i PASE. Podczas tych szkoleń poznałam nie tylko różne sposoby nauczania języków obcych, ale również metody motywowania i utrzymania dyscypliny podczas lekcji. Poza tym aktywnie szukam innych sposobów na atrakcyjne lekcje. Uważam, że jest to podstawą motywowania naszych pociech do przychodzenia na dodatkowe, pozaszkolne zajęcia.

Do Wielkiej Brytanii wyjeżdżałam w prawie każde wakacje od 15 roku życia, ponieważ tutaj mieszkają moi rodzice. Bournemouth zawsze było dla mnie pięknym miastem, dlatego pewnego dnia postanowiłam przyjechać tu na stałe. Po przyjeździe kontynuowałam pracę nauczyciela języka angielskiego udzielając korepetycji. Moje CV wzbogaciło się również o uczenie na BU dla kolejnej prywatnej szkoły języka angielskiego. W listopadzie 2020r. dołączyłam do zespołu ABC Polskiej Sobotniej Szkoły im. Kornela Makuszyńskiego w Poole i kontynuuję dokształcanie się w zakresie nauczania  języka polskiego jako drugiego dla Polonii za granicą.