Justyna Maciesiak

Justyna Maciesiak pic.jpgJestem absolwentką Politechniki Szczecińskiej. Posiadam kwalifikacje do nauki chemii oraz języka angielskiego. Przygodę ze szkołą rozpoczęłam w 2003 r. jako nauczycielka chemii. Mam również doświadczenie w pracy z młodzieżą trudną; zdobyłam je, ucząc w Gimnazjum przy ośrodku OHP.

Mimo tego, że zdobyłam Qualified Teacher Status, nigdy nie ubiegałam się o pracę w szkole w Wielkiej Brytanii.

Prywatnie jestem mamą trójki wspaniałych chłopców, uwielbiam podróże te duże i te małe oraz interesuję się fotografią, szczególnie noworodków.

Od roku szkolnego 2017/2018 jestem wolontariuszką w ABC Polskiej Sobotniej Szkole im. Kornela Makuszyńskiego w Poole i bardzo się z tego cieszę. To dla mnie ogromne wyzwanie, a zarazem nowe doświadczenie w pracy z dziećmi dwujęzycznymi.